خرید پیامکی

خرید ارزان کیف مجلسی ورنی gucci

کیف زنانه مجلسی ورنی gucci
جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر

کد 971569 را به شماره ی 1000100083 پیامک نمایید

کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، قیمت خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، فروش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci ، سفارش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، حراج کیف زنانه مجلسی ورنی gucci،

قیمت ویژه: 39000 تومان

قیمت خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، قیمت خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، فروش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci ، سفارش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، حراج کیف زنانه مجلسی ورنی gucci،


هماهنگی رنگ بین کیف و کفش می‌تواند تأثیر زیادی در شکل ظاهری شما داشته باشد. بهتر است این دو را از یک طرح و رنگ انتخاب کنید یا دست‌کم جنس آنها را با هم هماهنگ کنید.


اگر قصد دارید یک کیف خریداری کنید نکات زیر می‌تواند به شما کمک کند.


برای خرید در گام اول، باید کاربرد کیف را مشخص کنید. اگر به دنبال مدلی هستید که بتوانید آن را با تعداد بیشتری از لباس‌هایتان هماهنگ کنید، بهتر است به دنبال انواع ساده و بدون طرح بروید.

رنگ‌های مشکی، سرمه‌ای، قهوه‌ای و سبز تیره از جمله رنگ‌هایی است که قابلیت هماهنگی بیشتری با رنگ‌های دیگر دارد.

برای مثال رنگ قهوه‌ای می‌تواند بالباس‌های کرم و شیری استفاده شود. رنگ سبز نیز ترکیب خوبی را با نارنجی و زرد تشکیل خواهد داد.

اگر می‌خواهید کیفی خریداری کنید که در آن از چند رنگ استفاده شده است باید به رنگ اصلی و زمینه دقت داشته باشید که یک رنگ خنثی باشد. هنگامی که رنگ لباس‌هایتان متنوع و بیشتر از دو رنگ دارد حتما از کیف‌های تک‌رنگ استفاده کنید.

خرید پستی کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، قیمت خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، فروش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci ، سفارش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، حراج کیف زنانه مجلسی ورنی gucci،


قیمت ویژه: 39000 تومان

خرید اینترنتی کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، قیمت خرید کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، فروش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci ، سفارش کیف زنانه مجلسی ورنی gucci، حراج کیف زنانه مجلسی ورنی gucci،


چگونه کیف‌ها را تمیز کنیم؟

کیف چرمی: از روش‌های مختلفی برای تمیز و براق کردن کیف چرمی‌تان می‌توانید استفاده کنید. برای مثال می‌توانید مقداری وازلین و روغن کتان را با هم ترکیب کنید و روی کیف بکشید. مقدار اضافی آن را با دستمال کاغذی پاک کنید تا لباس‌هایتان را کثیف نکند. آغشته کردن کیف به پوست پرتقال هم می‌تواند در براق کردن آن مؤثر باشد.

کیف جیر و مخمل: اگر کیف جیرتان خاک گرفته و کدر شده است ابتدا روی آن برس زبری بکشید سپس با یک دستمال نرم پارچه‌ای آن را تمیز کنید. استفاده از یک ورق سمباده هم می‌تواند کمک کننده باشد.

کیف منجوق‌دار: یک تکه اسفنج را با کمی آب مرطوب کنید و به آرامی طوری که کیف آسیب نبیند روی آن بکشید.

کیف پارچه‌ای: اگر کیف پارچه‌ای شما لک گرفته است از محلول آب و صابون استفاده کنید. اگر لکه پاک نشد محلول آب و سرکه هم می‌تواند پاک‌کننده مناسبی باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.